Wczytuję dane...
O nas

Firma KeepKey istnieje od 2014 roku, została założona w USA przez Darina Stanchfielda, programistę, entuzjastę kryptowalut
i przedsiębiorcę, którego celem było stworzenie przyjaznego dla użytkownika i całkowicie bezpiecznego portfela sprzętowego.

W 2015 roku KeepKey wprowadziła na rynek swój pierwszy portfel sprzętowy, który charakteryzował się dużym wyświetlaczem i
eleganckim wyglądem. Portfel został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom prosty i bezpieczny sposób przechowywania najpopularniejszych kryptowalut.

W 2017 roku firma KeepKey została przejęta przez Shapeshift, popularną platformę wymiany kryptowalut mającą swoją siedzibę w Szwajcarii i w USA.
Po przejęciu, KeepKey nadal działała jako oddzielna firma a dalszy rozwój i wsparcie zapewniał Shapeshift.

W 2022 roku giełda Shapeshift przekształciła się DAO - cyfrową autonomiczną organizację, a firma KeepKey została przejęta przez byłych pracowników Shapeshift, którzy nieustannie rozwijają i udoskonalają projekt.  Dzięki ich pracy portfel KeepKey został wprowadzony do środowiska web3. Główna siedziba firmy oraz biuro projektowe nadal znajduje się w USA.

W 2023 roku została uruchomiona aplikacja KeepKey Desktop wraz z wbudowanym DApp - store, która w połączeniu z urządzeniem KeepKey pozwala użytkownikom przechowywać bezpiecznie tysiące cyfrowych aktywów.

Od 2023 roku Ozel sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem KeepKey w europie.